Мета: ознайомлення майбутніх першокласників з умовами навчання.
Графік проведення: 01 березня 2019 р. , 15 березня 2019р., 22 березня 2019р.

15.01.2019 р. для вчителів школи ІІ-ІІІ ступенів відбувся тренінг на тему: «Сучасні технології роботи з дітьми підліткового віку щодо профілактики насильства та агресії», який підготувала і провела практичний психолог Пуцан І.А.
15 січня 2019р. в СЗШ № 44 ім. Т. Г. Шевченка для вчителів школи ІІ–ІІІ ступенів відбувся тренінг на тему «Сучасні технології роботи з дітьми підліткового віку щодо профілактики насильства та агресії».
Педагоги детально ознайомилися зі змістом соціально-профілактичної роботи в аспекті протидії жорстокому ставленню до дітей, опрацювали норми Закону про освіту в частині прав і обов’язків педагогічних працівників і здобувачів освіти, окреслили рекомендації класним керівникам щодо попередження агресії в підлітків, визначили прийнятні шляхи впливу на імпульсивних, нестримних підлітків, способи допомоги жертвам булінгу і спостерігачам.
На завершальному етапі роботи учасники виконали завдання з розвитку емоційного інтелекту і зняття напруги.

Творити добро можна по-різному. Скажімо, поступитися місцем у громадському транспорті чи пропустити в черзі за квитками людину, яка дуже поспішає.

28 грудня 2018р. вокальний гурток (керівник Федишин Г.С.) флешмобом привітав вчителів, учнів та батьків з прийдешніми новорічними святами.

22 грудня 2018 року учні 7 – 8 класів нашої школи під керівництвом учителів Меленчук І.М. та Микитеєк О.М. відвідали унікальну виставку, пересувну міні-лабораторію «Зоопарк під мікроскопом» у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Р. Іваничука.
![]()
21 грудня 2018 р. для учнів 1 класів проведено майстер-клас з виготовлення вареників. Це родинне свято – спільна радість дітей, батьків та вчителів.

У Львові вже вдруге відбувся міський конкурс дитячих малюнків «До чотирилапих, як до себе». Його організаторами є компанія «Кормотех», притулок для собак «Милосердя», ЛКП «Лев» за підтримки Навчально-методичного центру освіти Львова.