Наше сьогодення

У Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 44 ім. Т. Г. Шевченка у 2023-2024 навчальному році навчається 681 учень, функціонує 25 класів (ліцензований обсяг набору 660 учнів, 22 класи).

ПОЧАТКОВА ШКОЛА (1-4 класи):

• 9 класів, 273 учні, середня наповнюваність класу – 30,3 чол.;

ОСНОВНА ШКОЛА (5-9 класи):

• 12 класів, 320 учнів, середня наповнюваність класу – 26,7 чол.;

СТАРША ШКОЛА (10-11 класи):

• 4 класи, 88 учнів; середня наповнюваність класу – 22 чол.;

Працює 4 групи продовженого дня для учнів 1-4 класів.

Мова освітнього процесу: українська

Вивчається дві іноземні мови:

• англійська мова – з 1-го класу
  • польська мова – з 5-го класу

В школі III ступеня функціонують класи математичного та гуманітарного профілю.

Умови доступності для осіб з особливими освітніми потребами:

• у 2023-2024 навчальному році  функціонує один інклюзивний клас;

Організація освітнього процесу:

• освітній процес у 2023-2024 навчальному році  здійснюється в очній формі в одну зміну;  передбачено можливість зміни форми навчання, зокрема, перехід на дистанційне (змішане) навчання у разі ускладнення безпекової ситуації.

Форми  здобуття загальної середньої освіти:

• інституційна (очна, денна)
  • індивідуальна:
  • сімейна (домашня);
  • екстернатна;
  • педагогічний патронаж

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати : у 2023-2024 навчальному році у школі додаткові освітні послуги не надаються.

НАШІ ЦІЛІ:

У 2023-2024 навчальному році школа буде продовжувати працювати над реалізацією проблеми «Інноваційні підходи в організації діяльності школи в рамках впровадження та реалізації концепції «Нової української школи».

Ми прагнемо виховати випускників, які:

• самостійно навчаються протягом всього життя;
  • знають свої сильні сторони;
  • гнучкі та легко адаптуються до змін;
  • мислять рефлексивно, творчо та цілісно, вміють вирішувати проблеми та приймати відповідальні рішення;
  • відповідальні громадяни своєї Батьківщини, які діють, керуючись морально-етичними нормами.

ЦІННОСТІ ТА ЗАВДАННЯ:

• розкриття потенціалу кожної дитини, сприяння її творчій та пізнавальній активності;
  • повага до дитини;
  • формування навичок роботи у колективі, толерантності, вміння ефективно співпрацювати;
  • прозорі та відкриті стосунки між усіма учасниками навчального процесу — учнями, педагогами і батьками;
  • виховання особистості дитини з урахуванням найкращих національних та світових традицій для формування відкритої свідомості сучасного громадянина;
  • безперервний розвиток вчителів, підвищення їхнього професійного рівня через мотивацію та саморозвиток.

Навчально-виховний процес в школі – це процес взаємодії учнів, вчителів та батьків, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей.

МИ ЧЕКАЄМО ВІД БАТЬКІВ:

• віри у свою дитину та прийняття не лише її сильних сторін, а й слабких;
  • бажання розвивати творчі здібності та всіляко заохочувати прояви ініціативи свого сина чи доньки;
  • довіри до всіх, хто працюватиме з дитиною в школі;
  • живого інтересу шкільними справами дитини;
  • толерантності до думок оточуючих;
  • підтримки здорового способу життя;
  • поваги до української мови, культури та традицій.

МИ ВІРИМО В ДИТИНУ,
МИ ВІРИМО В СЕБЕ,
МИ ВІРИМО В СВОЮ СПРАВУ.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ УСІХ, ХТО ПОДІЛЯЄ НАШІ ЦІННОСТІ!