Проєкт «GoSchool44»

GoSchool44 – освітній проєкт, під час реалізації якого вчителі-ментори залучають учнів до спілкування англійською мовою з волонтерами з різних країн світу, занурюючи учасників проєкту у світ англофонії.

Актуальна проблема проєкту:

Можливість спілкування з носіями мови

Глобальна мета проєкту – подолання мовного бар’єру, підвищення мотивації і свідомості учнів щодо вивчення англійської мови за допомогою різних видів цифрових технологій та ігрових методик.

Прогнозовані результати:

Практичні: учні продовжать розвивати навички роботи в команді, критичне, логічне та креативне мислення; самостійно шукатимуть необхідну інформацію та опрацьовуватимуть її; отримають досвід командної роботи; попрактикуються у веденні дискусій та відстоюванні власної точки зору; дізнаються про різні види цифрових технологій (Canva, Kahoot, Book Creator, Padlet, Discord, Menti та інші).

Пізнавальні: сформують уявлення про історію, традиції, культуру, їжу та мистецтво різних країн; матимуть можливість підвищити рівень країнознавчої, соціокультурної та лінгвістичної компетентностей.