Кращі роботи. Учні взяли участь під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Гнилякевич І.В.
Організація дистанційного навчання здобувачів освіти Львівської СЗШ № 44 ім. Т.Г.Шевченка на період призупинення навчального процесу здійснюється відповідно до Розпорядження адміністрації школи від 13 березня 2020 року.
Розпорядження
![]()
На виконання листа МОН України від 11.03.2020 р. №1/9-154, відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.03.2020 р., з метою запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції Covid-19 у період 12.03 – 03.04.2020 р. у школі призупинено освітній процес. Ці терміни можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
Навчальний матеріал школярі будуть відпрацьовувати дистанційно з використанням технологій електронного навчання (електронний щоденник, viber-групи, google-клас, електронна пошта, тощо).
![]()
За ініціативи Уряду з 27 лютого 2020 року в усіх шкільних та дошкільних закладах стартувала всеукраїнська кампанія з протидії проникненню коронавірусу на територію держави. Наша школа, розуміючи актуальність цієї проблеми, також активно долучилася до проведення інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи.
![]()
З нагоди 206-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у стінах нашої школи відбулись такі заходи:
![]()
З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у школі 21 лютого відбувся мовознавчий турнір “Знавці української мови” для учнів 7-8 класів, який організували вчителі української мови та літератури Данило І.С, Заремба Н.Є та Поточняк Є.А.
![]()
Працюючи над темою «Хочу-можу-треба», учні 2-их класів зробили висновок, що в різних людей можуть виникати спільні важливі бажання: жити в мирі, поборювати хвороби, захистити тварин і рослин від зникнення, берегти природу рідного краю. Такі великі бажання зазвичай не може виконати одна людина, тоді люди згуртовуються і разом йдуть до виконання спільної мрії.
![]()
День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
![]()
14 лютого 2020року вчителем біології Меленчук І.М. до школи було запрошено працівників ПрАТ “Концерн Хлібпром”, які в рамках проекту “Навігатор по етикетках” провели цікаву зустріч з учнями 8-А класу “Говоримо зі школами. Хлібний урок”. Мета уроку – розвинути знання дітей про хліб та виховати шанобливе ставлення до продукту №1.