Кіноклуб Docudays UA при Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка

Опубліковано 01.06.2021 Переглядів: 246

8 травня – день пам’яті та примирення (па́м’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни).Напередодні, учні 9-А класу разом із модераторкою “кіноклубу Docudays UA при Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка” Максименко Л.Я. переглянули та обговорили документальний фільм Елісон Клеймен «Нічна відьма».
Це анімаційне кіно про 19-тирічну льотчицю-любительку Надію Попову. Коли в двері постукала Друга світова війна, Надя вступила до 588-го жіночого нічного бомбардувального полку Радянської армії і стала однією з перших у світі жінок-бойових пілотів.
Дякуємо за тісну співпрацю Оксані Гіль та Тетяні Кулик!