Кіноклуб Docudays UA при Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка

Опубліковано 01.06.2021 Переглядів: 238

Чи бувають у нашому житті справжні дива? Одного разу 15-тирічна дівчинка у небі побачила літак. Ця подія змінила її життя, подарувала мрію!
Чи легко робити вибір? Як втілити мрію в життя, як долати перешкоди, нерозуміння, цькування, як боронити рідну землю в умовах Другої світової війни, залишаючись жінкою, не більше і не менше – жінкою – льотчицею? Як 19-тирічній дівчині Надії, усе це вдалось? – ці та інші запитання ставили учні 5-А. Так 07.05.2021 р. відбувалась модерація фільму “Нічна відьма” кіноклубу Docudays UA при Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка (модератор Зоряна Сухоцька).