28 травня 2026 року відбувся І міжшкільний муткорт з кримінального процесу ( за участю СЗШ 44 ім. Т.Г. Шевченка та ЛПГ).
У рамках «Тижня безбар’єрності 2026» з учнями 1-Б класу було проведено просвітницький захід на тему «Куток спокою».
Разом ми — сила! Одночасно з Днем вишиванки у нашій школі відбулася надзвичайно важлива подія — традиційний благодійний ярмарок, організований учнями старших класів. Завдяки неймовірній активності, щедрості, єдності учнів та батьків нам вдалося досягти фантастичного результату: ми зібрали 120 000 гривень!
22 травня, учні 5-А класу мали нагоду переглянути д/ф “Джованні та балет на воді” – щиру й емоційну історію про силу мистецтва, наполегливість та віру в себе.
22 травня учні 4-Б (кл. керівник Дрібняк О.О.) та 4-В (кл.керівник Бешлей Л.П.) вирушили у захопливу мандрівку Львовом.
Сьогодні для учнів 9-А класу відбулася надзвичайно важлива та відверта розмова. На запрошення класного керівника Меленчук Ірини Миронівни до нас завітали фахівці Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб із тренінгом на тему: «Як піклуватися про себе: інтимна гігієна для хлопців та дівчат».
19 травня учні 10-А (класний керівник Довгун Р.І.) та 10-Б (класний керівник Федишин Г.С.) класів побували в Інституті інформаційно-комунікаційних технологій та електронної інженерії. Найцікавішою частиною візиту стало знайомство з кафедрою програмно-апаратних систем інфокомунікацій.