LEGO – це не тільки іграшка

Опубліковано 20.08.2018 Переглядів: 474

Гра для дітей – це спосіб пізнання світу. У грі діти розвивають важливі компетентності, які будуть їм необхідні протягом усього життя. Пізнавати, вивчати та розуміти світ через гру та дію на власному досвіді набагато цікавіше, ніж просто отримувати теоретичну інформацію про нього.

Влітку вчителі, які навчатимуть майбутніх першокласників, отримали набори LEGO «6 цеглинок», придбані за бюджетні кошти для кожного учня.

LEGO – це не тільки іграшка, це надзвичайно ефективний навчальний матеріал. Ці набори можна використовувати для інтегрованого навчання, літературного читання, занять з математики, пошуково-проектної діяльності, ігор, фізкультхвилинок. І що дуже важливо, за допомогою їх можна ефективно розвивати оперативну пам’ять дітей.

Педагоги опанували методики для ефективного використання конструкторів у навчанні і готові до роботи з дітьми.