Hour of Code або “Година коду”

Опубліковано 18.12.2020 Переглядів: 282

В рамках Всесвітнього тижня інформатики з 7 по 13 грудня 2020 р. у всьому світу пройшла «Година коду» (Hour of Code) – безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, метою якої є стимулювання дітей та дорослих до вивчення програмування за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку.

«Година коду» стала популярною у всьому світі саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає учням відчути себе програмістами та показати, що інформатика може бути веселою та цікавою.

Учні 7-их та 8-их класів нашої школи під керівництвом вчителів інформатики Давид О.М., Завадюк О.В., Пацай Н.Б. тажож приєднались до цього проєкту. Ми беремо участь у «Годині коду» вже п’ятий рік поспіль.  Учні вчаться в ігровій формі складати певні алгоритми з конкретних блоків. Це дає можливість проходити в грі блочне програмування, мотивує вивчати інформатику та основи програмування.

Цього року «Година коду» пройшла в онлайн-форматі і була присвячена створенню алгоритмів для спілкування зі штучним інтелектом.

Дякуємо менторам за співпрацю та чекаємо нових  цікавих зустрічей!