GoCamp “Around the World in Ten Days”

Опубліковано 26.09.2021 Переглядів: 273
Ура! Ура! Ура!👋🤩
Друзі, ділимося з вами приємною новиною. Наша школа є учасником Всеукраїнського (міжнародного) проєкту GoCamp “Around the World in Ten Days”.

Долучаємось до спільноти найбільшої освітньої програми в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.
Проєкт підтримується Міністерством освіти і науки України , Посольством Франції в Україні та французьким інститутом в Україні.

Учасники проєкту впродовж двох тижнів (20.09 – 01.10.2021р.) матимуть унікальну можливість онлайн-спілкування з іноземними волонтерами з усього світу, виконуватимуть креативні завдання та вивчатимуть креативні технології для втілення своїх унікальних ідей. Інноваційна програма табору спрямована на розвиток навичок XXI століття: робота в команді, спілкування в багатокультурному середовищі, критичне мислення та толерантність.
У проекті беруть участь дві команди-учасниці учнів 6-9 класів. Кожну команду супроводжують вчителі-ментори: Павлосюк Ж. О. та Мацько Г. А.