17 лютого 2017 р. для учнів 10-11 класів було проведено конференцію, присвячену лауреату Нобелівської премії з літератури 2016 року Бобу Ділану.
В ході конференції учні ознайомилися з історією виникнення Нобелівської премії та про вручення її в галузі літератури, зокрема, Бобу Ділану.
7 лютого 2017 року – у світі відзначили День безпечного Інтернету, гасло якого : «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».
Стрітення – чудове свято. Саме 15 лютого учні 7-Б класу під керівництвом вчителя англійської мови Павлосюк Ж .О. презентували виставу англійською мовою за мотивами казки «12 місяців».
14 лютого у школі відбулось свято музики,таланту, артистизму та грації – фестиваль танцю. У фестивалі взяли участь учні 5-10 класів.
14 лютого відбувся виховний захід до дня Святого Валентина англійською мовою, який підготували вчитель Матляк О.С. та учні 9Б та 11 класів. Ведучими свята були Гой Роксоляна та Савінський Михайло.
31 січня 2017 року Навчально-методичним центром освіти м. Львова організовано зустріч вчителів початкових класів міста Львова – учасників творчої групи з укладання методично- дидактичного збірника з літературного читання «Львівська хрестоматія».
25 січня 2017 року відбулось засідання педагогічної ради школи, на якому обговорювалися питання за наслідками фронтального контролю: стан викладання музичного мистецтва, стан викладання хімії та стан викладання зарубіжної літератури у школі.
26.01.2017 р. учні 8-Б класу (класний керівник Федишин Г.С.) побували на екскурсії у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
За вікном сніг, мороз, а в актовому залі школи тепло і затишно. Тут, 27.01.2017р., учні 4-Б класу під керівництвом вчителя Пігель М.З. зібрали батьків, учнів та вчителів на інтерактивне свято «Правова абетка».