Люблю весну, та хто її не любить,
Коли життя цвіте, як пишний сад.
І, мов у сні, шепочуть листя губи,
І квіти шлють солодкий аромат.
В. Сосюра
2 березня у 2-А класі відбулося свято «Подорож Країною здоров’я» (класний керівник – Процишин І.В.).
1 березня 2017 року учні 9-А класу разом з класним керівником Давид О.М. побували на дні відкритих дверей у Вищому професійному училищі №20.
24.02.2017 р. учні 5-8 класів побували на концерті «Стояла я і слухала весну» в Будинку органної та камерної музики, присвяченому дню народженню Лесі Українки.
Правильно й чисто говорити своєю мовою може кожний, аби тільки було бажання. Це не є перевагою вчених-лінгвістів, письменників або вчителів-мовників, це не тільки ознака, а й обов’язок кожної культурної людини.
Б. Антоненко-Давидович
22 лютого у нашій школі відбулося урочисте відкриття VI районного Фестивалю української мови “Розквітай же, слово!”.
22.02.2017 у школі відбулися загальношкільні батьківські збори на тему «Профілактика лудоманії» з метою запобігання інтернет-залежності серед підлітків. (Лудома́нія (гра́льна зале́жність, ігрома́нія ) — пристрасть до азартних ігор, хвороба, заключна стадія якої — затьмарення свідомості та божевілля).
22.02.2017 р. відбулось засідання районного методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури на тему: «Роль кабінету у підвищенні рівня знань учнів».
21 лютого 2017 року, у Міжнародний день рідної мови, відбулася зустріч учнів 6-их класів із сучасною українською письменницею Наталкою Малетич, яка презентувала школярам свою нову збірку оповідань «Щоденник Ельфа».
20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної сотні…
На початку ХХІ століття українському народові довелось ціною крові виборювати право на самобутність, і ця боротьба триває. Подвиг Героїв Небесної сотні – це ціна нашої свободи. Найменше, що ми можемо зробити – це пам’ятати, за що загинули сотні українців на Майдані та на Сході.