Перший в Україні онлайн-курс із цифрових прав та безпеки для дітей!

Опубліковано 15.09.2020 Переглядів: 443

Команда ГО Мінзмін запускає реєстрацію на перший в Україні онлайн-курс із цифрових прав та безпеки для дітей! (Вік 13-17 років).

Кожного дня ми проводимо багато часу в соціальних мережах та Інтернеті. Довкола дуже багато інформації та новин. Хочете відчувати себе в безпеці та бути обізнаним про всі підводні камені цифрового світу? Тоді цей курс саме для вас!

Після курсу ви:

📌  знатимете свої цифрові права та вмітимете їх захищати
📌  зрозумієте алгоритми та політики Instagram,Youtube, TikTok
📌  розвинете своє критичне мислення та з першого погляду помічатимете фейки.

Для дітей підготували цікавий, сучасний та простий формат навчання. 7 динамічних відео, меми, завдання та спільнота, де можна буде поставити авторкам курсу всі свої запитання! А ще у чеклістах до кожної теми ви знайде підбірки ігор, відео та книг. Давно таку шукали?
Реєструйтеся на курс та поширюйте серед своїх знайомих та учнів. Їм точно сподобається вчитися, бо знати свої цифрові права – це круто!

Посилання на гугл форму: https://forms.gle/ZCbA4MXJMqPoQ5Ax8
Реєстрація триває до 20 вересня