Інтегрований урок англійської мови та трудового навчання: “ EasterHolidays in Great Britain.Easter Bonnets for boys and girls!”

Опубліковано 03.05.2019 Переглядів: 376

Для того щоб розповісти про традиції святкування Великодня у Великобританії учні 2-А класу разом з учителем англійської мови Людмилою Долинською поринули у казкову атмосферу захоплюючої гри у вигляді ряду завдань від чарівного Easter Bunny, котрий втікаючи від Голодного Вовка у лісі звертався до команд для вирішення тих завдань, котрі знаходив то пташиному у гніздечку то під деревцем.

Діти допомогли Кролику врятуватися та відшукати Великодній Королівський Замок для того, щоб взяти участь у декоруванні та параді Великодніх Капелюшків, котрий допомогла учням організувати Марія Зіновіївна Пігель.
Урок супроводжувався розповідями про весняні свята, діалогами, піснями, відео, командними завданнями, що сприяло розвитку інтерактивної компетентності учнів з англійської мови та навичок виготовлення та декорування EasterBonnets на власний смак.