Чи в усіх країнах діти мають право на освіту?

Опубліковано 14.06.2021 Переглядів: 166

Веле – 17 років. Усе, чого вона прагне, це – навчитися читати й писати, щоб не відставати від своєї доньки. І навіть те, що вона може самостійно написати власне ім’я (після довгих років громадянської війни в Ліберії) є кроком від болісного минулого до кращого майбутнього…

14 червня 2021 р. педагоги СЗШ №44 ім. Т.Г. Шевченка разом із модераторкою “кіноклубу Docudays UA при Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка” Любов’ю Максименко переглядали та активно обговорювали документальний фільм Мадлі Ляене «Абетка».

Відгуки:

• Фільм важкий, але потрібно вітати прагнення людей до здобуття освіти в таких умовах.

Євгенія Поточняк, вчителька української мови і літератури

• Складні емоції, дуже гнітюче враження від умов життя; позитив – від прагнення героїні зреалізувати свою мрію.

Олександра Гаврилюк, заступник директора з НВР

• Сподобалась наполегливість героїні, її бажання досягти мети, незламність. Вражає байдужість суспільства до долі людей, які поруч.

Світлана Харко, вчителька початкових класів

• Обрала саме цей фільм для показу колегам-педагогам, щоб підкреслити цінність права на освіту у нашій країні.

Любов Максименко, модераторка клубу