Харчування

З 2020 року в Україні розпочато реформу системи харчування у закладах освіти. Це важливий крок до здоров’я і щастя дитини та суспільства в цілому. Наразі це комплекс заходів, метою яких є зміна системи харчування – від норм споживання, технологічних процесів, підходу до закупівлі продуктів, послуг харчування та обладнання харчоблоків до поведінкових аспектів і суспільного сприйняття та розуміння здорового харчування й корисних харчових звичок.

Більше про реформу системи харчування можна дізнатися тут      https://znaimo.gov.ua/

Відповідно до наказу відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту розвитку ЛМР № 409 від 30.12.2022 р. «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Шевченківського та Залізничного районів у 2023 році» з 02.01.2023 року встановлено вартість харчування:

• 38.00 грн.

– для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування
– для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах
– для дітей із сімей, які отримують допомогу згідно із Законом України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (на підставі довідок з управління праці і соціального захисту населення)
– для дітей з числа осіб, визначених у статтях 10 і 10 1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (відповідно до поданих документів та заяв батьків)

• 33.50 грн.

– для учнів закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Львівської міської територіальної громади з числа дітей (рідних, пасинків, падчерок, усиновлених) учасників бойових дій (яким у встановленому порядку надано такий статус) та постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні
– для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів
– для дітей із багатодітних сімей
– для дітей працівників закладів охорони здоров’я, померлих внаслідок коронавірусної хвороби (COVID-19)