Тустань

Опубліковано 27.05.2019 Переглядів: 323

22 травня 2019 року учні 10-А (класний керівник Федишин Галина Степанівна) та 9-Б класу (класний керівник Павлосюк Жанна Олексіївна) з метою поглибленого вивчення рідного краю відвідали Державний історико-культурний заповідник “Тустань”, який знаходиться у с. Уричі.

Високі скелі, цілющі джерела, давні легенди, музей “Тустань” та музей “Хата у Глибокім”, водоспад Кам’янка – усе це змогли побачити і почути учні нашої школи. Також пізнавальною була розповідь екскурсовода, який настільки цікаво розповідав історію цих скель, що без хороших вражень діти та вчителі не залишились.
Після екскурсії учні та їхні класні керівники влаштували пікнік. Ввечері усі приїхали додому з нереально позитивними емоціями. Поїздка вдалась!