Тренінг з першої домедичної допомоги

Опубліковано 22.10.2020 Переглядів: 303

Шкільні канікули для учнів – пора відпочинку, прогулянок, улюблених занять. А для працівників школи – це час, який можна використати не лише з користю для себе, а й, можливо, для інших.

Саме тому 21 жовтня 2020 року група працівників школи взяла участь у тренінгу в рамках проекту «Підтримка antyCovid-19 заходів у 4 областях України», організованому Навчально-методичним центром освіти м. Львова спільно з Мальтійською службою допомоги.

Метою проекту є зменшення наслідків пандемії коронавірусу і зміцнення потенціалу реагування суспільства на кризові ситуації в 4 областях Західної України, найбільше охоплених пандемією.

В ході тренінгу присутні не лише довідались багато корисної інформації щодо надання  першої домедичної допомоги, а й змогли практично повправлятись у її наданні під час кризових ситуацій.

Після завершення тренінгу всі учасники отримали сертифікати та посібники з надання першої домедичної допомоги.