Сучасним учням потрібна сучасна STEAM – лабораторія!

Опубліковано 10.11.2021 Переглядів: 253

Підтримайте малий проект №63!

Протягом останніх років у світі спостерігається стрімкий та інтенсивний розвиток практично всіх сфер  життя людини. У відповідь на виклики часу, на перший план виходить переведення освітнього процесу на технологічний рівень, що сприяє пошуку інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток особистості.

Для повноцінної реалізації такого підходу обов’язковим є наявність оснащеної сучасним експериментальним та презентаційним обладнанням STEАM-лабораторії, яку ми плануємо облаштувати у Львівській середній загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка.

Метою нашого сучасного наукового простору є:
– розвиток критичного та креативного мислення учнів;

– забезпечення сучасним обладнанням демонстраційних та лабораторних робіт на уроках природничих дисциплін;

– популяризація природничих наук та науково-технічної творчості учнів;

– залучення учнів до проєктної та дослідницької діяльності;
створення умов для досліджень учасникам Клубу Молодого Винахідника;

– підвищення зацікавленості учнів до технічних та інженерних спеціальностей.

Голосування проходить з 1 по 15 листопада 2021 р. за посиланням https://lviv.pb.org.ua/projects/63 .

Саме ЗАВДЯКИ ВАМ мрія про СУЧАСНУ STEAM-ЛАБОРАТОРІЮ для учнів СЗШ №44 СТАНЕ РЕАЛЬНІСТЮ!

Голосуйте за МАЛИЙ ПРОЕКТ №63 та мотивуйте до цього своїх рідних, колег по роботі, друзів та знайомих! Разом ми – сила!