Протидія булінгу

Опубліковано 27.09.2020 Переглядів: 279

Сповнений враженнями виявився перший день тижня 14.09.2020 року для учнів 5 В, 7 Б і 7 В класів нашої школи. З профілактичною метою до школярів на зустріч завітав старший інспектор з особливих доручень УПП у Львівській області департаменту патрульної поліції відділу зв’язків з громадськістю Олег Романович Мельник. Він нагадав учням що таке булінг, до кого підлітки можуть звертатися в ситуації або підозрі на булінг, як уникнути кібербулінгу. На завершення зустрічі Олег Романович для запобігання булінгу порадив учням формувати в класі атмосферу довірливого спілкування, об’єднуватися з однокласниками за спільними інтересами, ніколи не допускати будь – яких форм насильства, а завжди проявляти толерантність один до одного.