Пластиліновий мультфільм

Опубліковано 16.10.2020 Переглядів: 578

На уроках «Я пізнаю світ» учні 2-А класу, які навчаються за програмою «Інтелект України», разом зі своєю вчителькою Мирославою Даріївною, знайомилися з основними принципами мультиплікації та вчилися створювати пластилінові мультфільми.

Ця справа нешвидка і потребує наполегливості. То ж до роботи долучилися і батьки учнів. Щоб створити мультфільм, потрібно написати сценарій, розробити персонажів. Необхідно зробити багато світлин, не яких трішечки зміюється положення персонажу. А потім об’єднати всі фотографії з допомогою спеціальної комп’ютерної програми відеомонтажу. Мультфільм можна озвучити, накласти музику.

Юні мультиплікатори теми для своїх робіт обирали самостійно. Тут і про космічні подорожі, і про фантастичних істот, про морських мешканців та домашніх улюбленців, про забруднення навколишнього середовища,  про дружбу та про перемогу добра над злом.

Мультиплікація – це яскраве і цікаве заняття, а також можливість закласти фундамент майбутньої професії.