Опубліковано 26.09.2021 Переглядів: 266

Протягом 13-17 вересня 2021 р. у нашій школі пройшов традиційний Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Програма Олімпійського тижня була насиченою подіями: учні 10-11 класів стали учасниками загальноміського флеш-мобу “Україна 30”, виконавши 30 присідань; учні 7-8-их класів продемонстрували свою спритність у змаганнях із футболу, баскетболу та в олімпійських естафетах; учні молодшої школи ділились своїми творчими здібностями у малюванні малюнків на тему: “Я і мій друг Спорт”;
а танцювальний актив Учнівського Самоврядування вкотре тішив малечу на перервах своїми веселими музичними руханками.

Дякуємо всім учасникам та вчителям фізичної культури за позитивну спортивну атмосферу та хороший приклад розвитку олімпійського руху в нашій школі!