Моє здоров’я, моє право

Опубліковано 08.04.2024 Переглядів: 44

Всесвітній день здоров’я було започатковано на честь прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) 7 квітня 1948 року.

Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров’я — це не відсутність хворіб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до самої себе та навколишнього середовища.

Цьогорічна тема Всесвітнього дня здоров’я – «Моє здоров’я, моє право». Особливо актуально звучать ці слова в умовах воєнного стану в нашій країні.

Сьогодні учні 8-Б, 8-В і 9-Б класів нашої школи долучилися до виконання цікавих  вікторин і творчих завдань для усвідомлення важливості дотримання здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок.

Бажаємо всім здоров’я і мирного неба.