Моніторинг якості харчування учнів

Опубліковано 21.03.2023 Переглядів: 101

У зв’язку з тим, що з січня 2023 року змінився надавач послуг з організації  харчування учнів, адміністрація школи вирішила з’ясувати думки батьків щодо якості шкільного  харчування. З цією метою серед батьківської громади було проведено анонімне анкетування.

Результати опитування (тут)  показали, що батьки,в основному, задоволені якістю харчування свої дітей у школі. Зауваження та пропозиції респондентів проаналізовано та взято до уваги. З метою напрацювання шляхів вдосконалення якості харчування учнів заплановано зустріч представників батьківських комітетів класів з адміністрацією школи та надавачем послуг з організації харчування.
Запрошуємо усіх зацікавлених у досягненні результату до співпраці! Це допоможе нам зробити шкільне харчування ще більш якісним і корисним.