Ми стартували!

Опубліковано 19.09.2022 Переглядів: 145

1 вересня 2022 р. шкільний дзвінок традиційно покликав учнів та вчителів до стін рідної школи.

Для нас цей день був надзвичайно емоційним, динамічним і, завдяки Збройним Силам України, спокійним.

Свої перші уроки “Ми українці: честь і слава незламним!”учні провели із класними керівниками в онлай- та офлайн-форматах.

Чимало яскравих вражень цього дня отримали учні 1-их класів від святкового дійства “Вперше йду до школи я”, знайомства зі школою та майстер-класу з розмальовування пряників для наших захисників від нашої вчительки, народної майстрині України Гнилякевич І.В.

Не забули ми в цей день і про безпеку дітей. Для молодших школяриків психолог Пуцан І.А. провела практичне заняття на тему “Страх великі очі має, та мене він не злякає!” (відпрацювання евакуації на випадок сигналу “Увага! Повітряна тривога!”).

Ми стартували! Нехай цей день буде початком нового, мирного, продуктивного навчального року!

З Богом! Все буде Україна!