Ми пам’ятаємо!

Опубліковано 18.02.2021 Переглядів: 234

Протягом  1-5 лютого у школі проходили уроки та виховні заходи щодо вшанування ювілеїв видатних діячів національно-визвольних змагань українського народу, науковців військових діячів ХХ-ХХІ ст., Героїв Небесної сотні з метою патріотичного виховання учнівської молоді.

Таким чином, ми долучились до ініціативи Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради у відповідь на рішення Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК), щоб показати школярам, що пам’ять неможливо заборонити.

У 5-В класі (вчитель історії Кіпран Г.Б.) відбувся урок-реквієм «Пливе кача» з метою вшанування пам’яті загиблих на Майдані. Учні 9-тих класів розмірковували над поняттям «Гідність» та ціною любові до Батьківщини, в жертву якої було покладено життя Героїв Небесної сотні.

Учні 11-Б класу провели урок пам’яті для школярів 7-мих класів, де розповіли про видатних діячів національно-визвольних змагань українського народу та події 2013-2014 рр. Учениця 11 класу, Наталія Жолинська, продекламувала власний вірш, присвячений пам’яті Героїв.

Учні 11-А класу провели семінар, де згадували про видатних українців: письменників Уласа Самчука та Юрія Липи, полковників УПА Василя Сидора, Василя Галаси, Василя Левковича, голови проводу ОУН Андрія Мельника, вченого Василя Кубійовича та інших.