Методична вітальня «Основні підходи та вимоги до оцінювання результатів навчання учнів Нової української школи»

Опубліковано 03.02.2021 Переглядів: 299

28 січня 2021 р. для вчителів школи відбулася методична вітальня «Основні підходи та вимоги до оцінювання результатів навчання учнів Нової української школи».

Працюючи в групах, вчителі з’ясували, що таке оцінювання та оцінка, для чого потрібне оцінювання, визначили основні принципи оцінювання.

У своєму виступі «Формувальне оцінювання – шлях до успішного навчання» Пігель М.З. відзначила, що ефективна реалізація принципів і умов формувального оцінювання сприяє успішній співпраці вчителя й учнів при використанні інноваційних підходів до оцінювання знань і в підсумку – покращення якості освіти.

Процишин І.В. розповіла про оцінювання учнів 1-2-их класів та поділилася досвідом впровадження самооцінювання і взаємооцінювання на уроках.

Дрібняк О.О. ознайомила вчителів з методичними рекомендаціями щодо оцінювання учнів 3-іх класів, а також провела практичне заняття із оцінювання діагностичної роботи у 3 класі.