Опубліковано 31.03.2019 Переглядів: 273

26.03.2019 р. для вчителів школи відбувся семінар на тему: «Люди здаються раніше, ніж їх спіткає невдача. Формування soft skills – інвестиція в себе», який підготували Пігель М.З., Штельма І.М., Юрдига О.В., Дрібняк О.О.

Актуальність даної теми обумовлена тим, що в умовах кардинальних змін сучасного суспільства і, зокрема, реформування систем освіти, особливого значення набуває формування soft skills.

В ході проведення семінару було подано комплекс практичних завдань, які направлені на розвиток емоційного інтелекту, уміння виокремлювати свої почуття та почуття інших людей, розвиток творчого мислення та самовираження.

Вчителі зацікавлено працювали в групах, виконуючи вправи «Визнач емоцію», «Рожеві окуляри», «Кульки», «Як допомогти собі?».

Учасники семінару ознайомилися з переліком літератури, мультфільмів та сайтів, матеріали яких можна використати для розвитку емоційного інтелекту у школярів.