Календар-очікування

Опубліковано 31.12.2021 Переглядів: 175

Де взяти святковий настрій? Створити його собі самому!

Учні 3-А класу (вчитель Курка М.Д.) в оригінальний спосіб очікують зимових канікул та різдвяних свят. На початку грудня в класі з’явився адвент-календар (від лат. Adventus – прихід).

Кожного ранку діти з цікавістю довідуються про завдання, яке повинні виконати впродовж дня.

В такий спосіб вони досліджували традиції та знайомилися з персонажами  Різдва і Нового року  різних країн світу.

Дізналися історію виникнення рукавичок, говорили про рослини-символи різдвяних свят, про гарячі напої взимку, дискутували, яку ялинку краще прикрашати вдома: живу чи штучну…

Також  багато читали, малювали та витинали, «заварювали» казковий чай, готували кекси-компліменти для друзів-однокласників.

А ще пили какао із зефірками  та пригощалися смаколиками.

Календар-очікування – це чудова ідея, яка наповнить ваш клас святковим настроєм.