До роботи у НУШ – готові!

Опубліковано 03.09.2018 Переглядів: 434

Відповідно до нового Закону про освіту у 2018-2019 навчальному році стартувала Нова українська школа – школа компетентностей ХХІ ст., у якій діти навчатимуться у новому освітньому середовищі за новими методиками навчання. Це вимагає відповідної підготовки вчителів

Протягом року вчителі 1-х класів Бешлей Л.П., Буник О.З., Дрібняк О.О. відвідували семінари, тренінги та очні сесії, пройшли курс навчання для вчителів початкових класів на платформі ЕdEra та отримали сертифікати.

Готуючи кабінети до нового навчального року, вчителі створили зони відкриттів, новин, матеріалів, комунікативну і тематичну зони, зону вчителя і зону тиші. Велика увага була приділена добору дидактичного матеріалу, наочності, створенню у класі комфорту та затишку. Оновлені навчальні приміщення та рекреації з нетерпінням чекали на маленьких школяриків.

Отож, 3 вересня 2018 року школа зустріла своїх нових вихованців – першокласників! Ось у таких навчальних кабінетах  першокласники зможуть осягнути ази шкільних наук.

А побавитись можна в облаштованій батьківською громадою школи відпочинковій зоні.