Для того, щоб мрії збулися

Опубліковано 01.04.2024 Переглядів: 41

Одне із важливих завдань, яке ставить школа перед собою – допомогти сучасному підлітку  робити  правильні вибори у щоденному житті, мати мету і чітко розуміти небезпеки, з якими можна зустрітися на шляху реалізації своєї мрії.

29.03.2024 року у школу до учнів 8-В і 6-Б класів завітали фахівці із соціальної роботи Центру соціальних послуг та реабілітації «Джерело» з профілактичним тренінгом «Залежності руйнують наші мрії». Учасники обговорили найрізноманітніші форми залежностей, їх причини і способи уникнення. Підсумкова вправа допомогла підліткам зробити висновок щодо ціни залежностей і налаштувала на свідомий вибір здорового способу життя.

Висловлюємо вдячність Гриновцю Оресту і Яворській Юлії за проведення профілактичного тренінгу.