День Цивільного захисту в школі

Опубліковано 19.04.2024 Переглядів: 11

18 квітня учні 10-их класів відвідали Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – навчальний заклад, який здійснює підготовку фахівців, що працюють у галузі безпеки людини.

Майбутні випускники  ознайомилися зі спеціальностями, які тут можна здобути.
Побували в навчальних аудиторіях, мультимедійній лекційній залі, спортивному залі… У Музеї університету  учням  розповіли про історію створення закладу, а в  пожежно-рятувальній  частині змогли не лише ознайомитися з матеріальною базою, але й самі пройти смугу перешкод в умовах, максимально наближених до реальних. Також хлопцям та дівчатам продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та обладнання,  яке використовується не лише протягом навчальних занять, але й під час виїздів з ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій.
І хоч дехто з учнів у ЛУБЖД був уже не вперше, усе одно було цікаво. Дякуємо за екскурсію, корисну інформацію, нові знання.