День безпечного Інтернету

Опубліковано 09.02.2022 Переглядів: 145

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) – Разом для найкращого інтернету!

Педагоги нашої школи також долучилися до цієї визначної події. Вони взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі освітян до Дня безпечного інтернету. Флешмоб проводився в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Це була безпрецедентна подія, що об’єднала освітян України, під час якої реєструвався рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education!

Чудові пояснення пані Антоніни Букач, цікаві вправи, велике задоволення від участі у такій потрібній справі. І як бонус безкоштовне отримання “Посібника із безпеки дітей в Інтернеті”.

Разом ми та сила, яка допоможе вберегти наших дітей від небезпеки.

Ми за безпечний Інтернет!