Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Опубліковано 05.10.2021 Переглядів: 248

Наша школа долучилася до участі у Всеукраїнському тижні з протидії булінгу, який тривав з 27 вересня по 1 жовтня 2021 р.

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища.

Попередити булінг можна тільки у разі спільної роботи педагогів і всіх дорослих, які причетні до виховання дітей. Кожній людині важливо вміти керувати своїми емоціями,  приходити до стану емоційної рівноваги в ситуації стресу.  А особливо цінними є ці навики в адаптаційний період.

Класний керівник 5-Б класу Петринка Л.В. і практичний психолог Пуцан І.А. запросили до проведення тренінгу «Емоційний інтелект» фахівців  Львівського міського центру соціальних служб «Між нами». Тренери п. Юлія, п. Орест і п. Михайло допомогли учням усвідомити  яку користь приносять емоції та яку функцію виконують. На тренінгу було багато інтерактиву, цікавих ігор і дискусій. Байдужим не залишився ніхто.

Учні і педагоги  виражають вдячність тренерам і сподіваються на подальшу співпрацю.