Бінарний урок “Фізична природа, властивості та біологічна дія радіоактивного випромінювання”

Опубліковано 06.03.2023 Переглядів: 102

2 березня вчителі біології Меленчук І.М. та фізики Микитеєк О.М. провели у 9-В класі бінарний урок “Фізична природа, властивості та біологічна дія радіоактивного випромінювання”.

Завдяки використанню програмного забезпечення mozaBook діти мали можливість побачити 3D-сцену “Радіоактивність”, в якій продемонстровано різні види радіоактивного випромінювання, а також метод лікування злоякісних пухлин за допомогою радіоактивних ізотопів.
   Після активного обговорення, діти погодились із висловом Марії Склодовської-Кюрі “Будь-яке відкриття може стати і джерелом добра, і джерелом зла… Все залежить від тих, хто його використовує.”