Бути екологічно свідомим – це тренд сучасності!

Опубліковано 08.04.2020 Переглядів: 540

Від активності кожного зараз залежать масштаби екологічного впливу на майбутнє.

Зроби свій внесок у збереження природи і виграй ПРИЗ!

До уваги учнів  СЗШ І-ІІІ ст. №44 ім. Т.Г Шевченка!

ГО “Міжнародний молодіжний рух “School Recycling World” з 20 березня до 22 травня 2020 р. запрошує учнівську молодь взяти активну участь у всеукраїнському проєкті “МІШЕЧОК”.

Завдання простешити еко-мішечки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті, і поділитися фотографіями робіт та відео процесу виготовлення у соцмережах з додаванням хештегів #мішечокSRW #мішечок #SchoolRecyclingWorld.

Кожні 2 тижні організатори розігруватимуть подарунки серед учасників індивідуальних номінацій в соціальних мережах, а 22 травня 2020 р. оголосять фінальні результати проекту на сайті  www.schoolrecyclingworld.org.

Конкурс відбувається за сприяння Міністерства освіти і науки України та за підтримки  генерального партнера – Компанії PepsiCo Україна.

Координатори з участі в проєкті «МІШЕЧОК» у СЗШ І-ІІІ ст. №44 ім. Т.Г. Шевченка:

Меленчук Ірина Миронівна (тел. 098 128 23 11),

Белена Олена Вікторівна (тел. 097 355 91 95).

Фото готових виробів надсилати Максименко Любові Ярославівні на viber: 073 420 16 99.