Безпека дорожнього руху – це життя!

Опубліковано 02.12.2019 Переглядів: 323

З метою  профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі, в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, що відбувся в листопаді 2019 року, для школярів молодших класів були проведені тематичні  бесіди «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!», які підготували  учні 8-х та 9-х класів нашої школи.

В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху та усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!