Адаптація учнів 5-их класів до навчання в школі ІІ ступеня

Опубліковано 18.11.2021 Переглядів: 593

Початок навчання в 5-ому класі – складний період в житті кожного школяра. Це обумовлено зміною навчальної та соціальної ситуації, що висуває перед учнем якісно нові завдання порівняно зі школою І ступеня.

02 листопада 2021 р. у нашій школі відбувся круглий стіл в форматі zoom – конференції на тему: «Адаптація учнів 5-их класів до навчання в школі ІІ ступеня». Практичний психолог Пуцан І. А. розповіла про особливості адаптації в цьому навчальному році, ознайомила учасників з результатами діагностичних обстежень і тематикою проведених годин психолога з учнями 5-их класів у вересні-жовтні 2021 року.

Класні керівники виразили задоволення першими результатами своєї роботи з новими класами. Позитивними показниками є відсутність дезадаптованих учнів, організований початок офлайн-навчання, залучення всіх учнів до роботи в Classroom  та zoom-конференцій під час дистанційного навчання.