Напередодні Великодня усі чепурять свої оселі. Школа – це наша друга домівка. Тому ми її також вирішили підготувати до свят: чудові творчі роботи наших учнів прикрасили коридори та класи. Яскраво, креативно, мегапозитивно, святково!
11 квітня педагог-організатор Максименко Л.Я. спільно з головами Учнівського самоврядування 5-11-их класів провела засідання комісії з визначення переможців мотиваційної програми «Бонус за успіх».
7 квітня учні 3-А класу (класний керівник Юрдига О.В.) взяли участь у майстер-класі з розпису писанок, який провела майстриня народного мистецтва України п. Ірина Гнилякевич.
10 квітня для педагогічних працівників школи був проведений ознайомчий семінар «Основні засади авторського права: що мають знати учасники освітнього процесу». Підготувала та провела семінар вчитель-методист Л.В. Петринка.