23.09.2021 р. з ініціативи класного керівника Ганусяк Х.В. та практичного психолога Пуцан І.А. представники Львівського міського центру соціальних служб «Між нами» провели тренінг «Самооцінка» для учнів 6-Б класу.
24.09.2021 р. в межах проекту «Шкільний офіцер поліції», головним завданням якого є створення безпечного середовища у загальноосвітніх навчальних закладах, практичний психолог Пуцан І.А. запросила на заняття до учнів 7-А, 7-Б та 8-В класів інспекторів відділу зав’язків із громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області.
Протягом 13-17 вересня 2021 р. у нашій школі пройшов традиційний Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту.
15.09. 2021 р. о 13 год. в рамках проведення олімпійського тижня та програми президента України “Здорова Україна” наша школа взяла участь у загальноміському флешмобі “Україна 30”.
Протягом літа з метою підвищення рівня освітнього процесу, створення комфортних умов для перебування учнів у стінах школи проведено такі роботи:
🍂🍁🔔🍁🍂
Вітаємо усю нашу шкільну родину із новим 2021-2022 навчальним роком!
Нехай він буде позитивним та продуктивним!
Учні 4-А класу (вчитель Пігель М.З.) взяли участь у квесті .