“Тиждень дозвілля: весело, цікаво та корисно”

Опубліковано 16.09.2024 Переглядів: 12

Минулий тиждень, з 9.09 по 13.09, пройшов під гаслом «Тиждень дозвілля».  Учні 3-6 класів ознайомилися із напрямками роботи культурно-мистецького центру «Острів дитинства».

Школярики початкових класів побували на показовому виступі секції кіокушинкай-карате, який викликав щире захоплення майстерністю юних спортсменів!  Учні 7-их класів відвідали Центр військово-патріотичного виховання, спортивної підготовки та самозахисту «Звитяга» при ЦДЮТ Залізничного району міста Львова, де взяли участь у пробних заняттях гуртків, які працюють на базі Центру. А учні 7-А класу ще й побували на Дні відкритих дверей у Львівській обласній Малій академії наук учнівської молоді. Діти займалися на різноманітних майстер-класах, а деякі ще й обрали для себе заняття у певному гуртку.    Усіх охочих запрошуємо до занять у гуртках та секціях, адже так можна заповнити свій час корисною і цікавою діяльністю:

Культурно-мистецький центр «Острів дитинства» вул. ГОРОДОЦЬКА, 38 (Центр дитячої творчості Залізничного району)
Центр військово-патріотичного виховання, спортивної підготовки та самозахисту «Звитяга» – вул. ЗАМКНЕНА, 9
Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді, вул. М.КОПЕРНИКА, 42
Секція кіокушинкай-карате, ПРИМІЩЕННЯ ШКОЛИ
   На базі школи діє ще багато гуртків. Детальну інформацію можна дізнатись у класних керівників або на пункті охорони.