Символічний день – День Збройних Сил України та день Святого Миколая

Опубліковано 07.12.2023 Переглядів: 127

Сьогодні дуже символічний день – День Збройних Сил України та день Святого Миколая.

Випадковостей не буває- все складається так, як мусить бути. У святих своя іронія – так мало бути, щоб Миколая було на день ЗСУ (чи навпаки, бо Миколай був раніше). Бо ж, вважалося, що святий був помічником і захисником, з’являвся там, де потребували допомоги. А хто зараз найбільше допомагає і захищає нас усіх? Отож бо…

До нашої малечі завітав Святий Миколай, а старша школа співала пісень в рамках конкурсу «Пісні української перемоги».

Наш народ знаний своєю співочістю, завдяки пісні ми переживаємо не лише радість, а й важкі часи.

Під акомпанемент гітар, барабабану, акапело лунали пісні ще  козацьких часів, повстанські пісні та сучасні пісні, народжені війною.

Дякуємо всім класним керівникам за допомогу у підготовці своїх учнів.

Дякуємо усім дітям, які так щиро вклали свою душу і таланти у виконання пісень.

Дякуємо нашим ЗСУ за диво та можливість збиратись, обмінюватись подарунками та ділитись радістю сьогоднішнього дня.