Разом для найкращого інтернету

Опубліковано 19.02.2024 Переглядів: 192

6 лютого 2024 року у світі відзначали  День безпечного інтернету під гаслом «Разом для найкращого інтернету».
Цього дня вчителями інформатики Пацай Н.Б. та Завадюк О.В. у 9-А та 9-Б класах було проведено виховний захід.Діти працювали у групах, обмінюючись досвідом власного використання засобів захисту від небезпек в інтернеті. Захопливим  було виконання завдання з побудови  інфографіки «Цифрова дієта», яке  дозволило поєднати отримані знання з попередньої вправи  та творчі здібності учнів. Також  діти змогли взяти участь в інтерактивному квесті, завдяки якому мали можливість перевірити свої знання із термінології у сфері «Безпека в Інтернеті». Цікаві графічні зображення, за допомогою яких були зашифровані терміни, дозволили весело та плідно провести час.