Пізнавальна екскурсія територією Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Опубліковано 07.12.2023 Переглядів: 139

У рамках днів пожежної безпеки учні 5-их класів (кл. керівники Белена О.В. та Цястун Д.П.) побували у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
Для дітей була проведена пізнавальна екскурсія територією навчального закладу. Школярі оглянули пам’ятник “Героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС”, сучасні навчальні кабінети, відвідали тренувальний центр підготовки майбутніх пожежних команд.Тут вони мали змогу “перевтілитися” у рятувальників і пройти складними лабіринтами підготовчого центру.
Приємно було спостерігати за неймовірним захопленням, особливим зацікавленням дітей, адже крім позитивних емоцій, вони отримали нові, такі необхідні у наш час знання.