Ненасильницьке спілкування

Опубліковано 28.11.2023 Переглядів: 259

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» щорічно проводиться з 25 листопада до 10 грудня включно і має на меті підвищити поінформованість суспільства щодо дотримання і захисту прав, масово мобілізувати людей до ефективних змін

, висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми.

Наша школа щороку активно долучається до проведення цієї акції. Цьогоріч тренінг на тему «Ненасильницьке спілкування» для учнів 9А і 9Б класів провели психологиня БФ «Рокада» Каріна Амбарцумова і кар’єрна радниця «Вона» хабу Тетяна Козлова. Учні вчилися висловлюватися і виражати себе по– новому, створювати стосунки з іншими на рівні серця, цінувати почуття і потреби свої і оточуючих.