Здоровий спосіб життя – це модно і легко

Опубліковано 28.11.2023 Переглядів: 152

Здоровий спосіб життя  є важливим фактором, що сприяє підтримці фізичного і психічного добробуту, збільшенню тривалості активного життя людини.

Головне, щоб сама людина захотіла залишатися здоровою, активною і незалежною. Фундамент здорового життя закладається з дитинства, тому дуже важливо постійно опікуватись власним здоров’ям і займатися профілактикою хронічних захворювань, що найчастіше призводять до втрати здоров’я у літньому віці. Здоров’я можна поліпшити шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це ніколи не пізно!

Саме з такими незаперечними твердженнями зіткнулися учні 9-А та 8-Б класів під час зустрічі із лікарем загальної гігієни. В ході зустрічі обговорювались також питання профілактики тютюнопаління, алкозалежності, наркозалежності.
Наші учні зробили висновок: «Здоровий спосіб життя – це модно і легко!»