Дні пожежної безпеки

Опубліковано 07.12.2023 Переглядів: 173

За вікном справжня зима!    А це не лише свята і розваги, а і підвищено пожежна небезпека. Щоб не сталося біди, ми провели дні пожежної безпеки з допомогою наших друзів із Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.Учні 8-11 класів та працівники школи пройшли тренінг із використання різних видів вогнегасників.

Вогонь  був справжній.

Учні 5-их класів мужньо пройшли тренувальний лабіринт і відпрацювали правила поведінки під час пожежі на навчальному полігоні, де навчаються майбутні рятувальники.

Учні початкової школи переглянули мультфільм про пожежну безпеку, взяли участь у грі-вікторині “Ми – юні пожежники”, стали учасниками дискусії про користь і  небезпеку від вогню та , як підсумок,  створили плакати “Вогонь – друг, вогонь – ворог”.

Дякуємо ЛДУБЖД!

Всім бажаємо БЕЗПЕЧНОЇ зими!