Дбаємо про безпеку учасників освітнього процесу

Опубліковано 15.02.2022 Переглядів: 218

З метою посилення безпеки учасників освітнього процесу у школі проведено анкетування батьків учнів 1-11 класів.

Результати анкетування:

Адміністрацією школи проаналізовано анкети. Отож, підводимо підсумки:

ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО:

✅уклали договір на 2022 рік з охоронною фірмою на послуги вартістю 114 тис. грн., що передбачає

➖ 16 камер відеоспостереження (9 – в коридорах, 7 – по периметру школи, записи зберігаються протягом тижня)

➖ «тривожна кнопка» виклику групи швидкого реагування

➖ охорона школи в неробочий час (підключення до пульту охорони, датчики руху в приміщеннях та ін.)

Все вже працює!

✅ 1 млн. 150 тис. грн. передбачено в бюджеті на ремонт огорожі ( як тільки дозволить погода – відновимо роботи)

✅ 1,5 ставки охоронця введені у штат школи (фінансуються ЛМР додатково понад типові штатні нормативи, в яких охорона взагалі не передбачена)

ЩО БУДЕМО РОБИТИ:

✅забезпечимо охорону професійним ручним металодетектором

Кошти на придбання збираємо на благодійний рахунок:

UA 698201720314291004301020697 в ДКСУ м. Київ

ЄДРПОУ 23888608

Отримувач: ЛСЗШ N 44 ім.Т.Г.Шевченка

Призначення платежу: меценатська допомога

✅вносимо зміни в пропускний режим:

➖ вхід до школи дорослих (батьків і відвідувачів) за наявності посвідчення особи, після реєстрації у журналі обліку охоронцем, огляду металодетектором та отримання бейджа-ідентифікатора «Відвідувач»

✅посилимо роз’яснювальну роботу з дітьми та відпрацювання евакуації

✅просимо відпрацювати вдома з дитиною навички «швидкого одягання» для безпечного проведення евакуації

ЧОГО НЕ ЗРОБИМО:

✅ «взагалі не пускати до школи відвідувачів і батьків» не зможемо: доступ обмежено, але є ситуації, коли виникає потреба в особистому спілкуванні з адміністрацією чи вчителем (вирішення конфліктів, погіршення стану здоров’я дитини та ін.)

✅ «забезпечити професійну охорону ( бажано зі зброєю)» – охорона школи поліцією може бути вирішена лише на державному рівні, охоронець від ліцензованої охоронної фірми – це вже у нас було: оплата за кошти батьків, а ефективність -така сама, як і наш штатний охоронець

Дякуємо за співпрацю та пропозиції усім,

хто долучився до обговорення!