БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

Опубліковано 23.02.2017 Переглядів: 395

22.02.2017 у школі відбулися загальношкільні батьківські збори на тему «Профілактика лудоманії» з метою запобігання інтернет-залежності серед підлітків. (Лудома́нія (гра́льна зале́жність, ігрома́нія ) — пристрасть до азартних ігор, хвороба, заключна стадія якої — затьмарення свідомості та божевілля). 

 

 

На збори було запрошено  представників відділу ювенальної превенції Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області. Перед присутніми виступила інспектор відділу старший лейтенант Леськів Ірина Ярославівна. Вона повідомила про виявлення у соціальних мережах небезпечних груп, в яких дітей доводять до самогубства, та про алгоритм дій зловмисників, ознаки участі дитини у подібних групах у соціальних мережах. Департаментом кіберполіції була виявлена одна з таких груп, до якої входили 209 користувачів з України. У поліції зазначили, що такі групи щодня блокуються адміністрацією соціальних мереж за зверненнями правоохоронних органів або їх користувачів. При виявленні таких груп самостійно рекомендується негайно повідомляти до кіберполіції або звертатися до адміністрації соцмережі, у якій було виявлено групу.

Леськів І.Я. зауважила, що з вище зазначеною інформацією детально можна ознайомитись на сайті Нацполіції. Тут можна переглянути і список облікових записів, які реєструвалися з території України, а також контакти підрозділів кіберполіції, куди слід звертатися у разі виявлення небезпеки.

 

 Батьки, вчителі, громадськість повинні бути зорієнтовані на спостереження та виявлення потенційних ризиків та реальних загроз. В ході зборів було звернено увагу батьків на необхідність спостерігати за дітьми, обстежити, чи немає у їхніх дітей якихось надрізів на руках. Батьки мають знати, чи в безпеці перебуває їх дитина. 

 

     При виявленні фактів участі дітей у небезпечних іграх  слід  негайно звертатися до правоохоронних органів (кіберполіції).

Телефон гарячої лінії: 0443743721 (з 8.45 до 19.30 год. в робочі дні)

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial