Антибулінговий урок “НЕ ЦЬКУЙ!”

Опубліковано 29.09.2023 Переглядів: 159

На виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в СЗШ № 44 ім. Т. Г. Шевченка в 2023 – 2024 н.р., в період з 25 до 29 вересня проводяться антибулінгові уроки. Цьогоріч за ініціативи і методичного супроводу ГО «Не цькуй» в Україні відбуватиметься IV всеукраїнський антибулінговий урок.

Практичним психологом Пуцан І.А. для учнів 1-А і 1-Б класів був проведений інтерактивний перегляд мультиплікаційного матеріалу про цінність дружби та сприйняття себе таким, який ти є. Учні познайомилися з новим для них терміном . Закріплювали способи поведінки у випадку вчинення насильства стосовно них.
Під час різноманітних вправ учні 7-Б, 8-А, 8-В, 9-А, 9-Б та 10-Б класів разом з Іриною Андріївною вчилися оцінювати вчинки людей на основі життєвих ситуацій. Опрацювали навички дружного спілкування та підтримки один одного. Діти розібрали конкретні приклади та ситуації творчих професій, історії яких були представлені на сторінках воркбуку від ГО «Не цькуй».